REFURB 

Refurb_logo

REFURB on projekt, mis püüab renoveerimisele läheneda ostja seisukohast ning pakub abi majaomanikele.

Ehk olete noor pere, kes on ostnud oma esimese maja ning soovib seda energiasõbralikult renoveerida?
Võib-olla soovite kindlustada, et teie maja oleks tervislik ja soe?
Sama hästi võite ka olla 50ndates heal majanduslikul järjel paar, kes otsib mugavust, soovib tõsta oma kinnisvara väärtust ning kaitsta end tõusvate energiahindade eest.

REFURB püüab mõista kõiki neid põhjuseid ning aidata tootjatel arendada erinevatele soovidele suunatud pakkumisi.
Lõppeks on energiasõbralikust renoveerimisest kasu nii eramajaomanikele, kortermajade elanikele kui ühiskonnale tervikuna:
Enam mugavust
Tervislikum kodu
Säästetud raha
Turvalisus tuleviku suhtes
Uued töökohad
Vähem heitmeid ja kliima säästmine
Piiratud energiavarude väiksem tarbimine

KÕIK ÜHES lahendused panevad asjad liikuma

REFURB muudab renoveerimise teie kui majaomanike jaoks lihtsaks: me arendame konkreetseid renoveerimispakette, mis on kohandatud täpselt teile ja teie vajadustele. Teie osaks jääb sõnastada oma vajadused, vastates küsimustele maja vanuse, tüübi, soovitud mugavustaseme ja energiatarbimise vähenemise ning oma rahaliste võimaluste kohta.

Meie projekt arendab välja internetikeskkonna, kus saab määratleda paketid, mille abil on samm-sammult renoveerides võimalik saavutada peaaegu nullenergia tasemele vastav 50−80 % energiakasutamise vähenemine ning mille puhul saavutatud kasu on selge ja lihtsasti mõistetav.
Kirjeldatud keskkonda on testitud kuues riigis ning see avaldatakse 2017. aastal. Samast saab ka infot erinevate rahastusvõimaluste kohta.

Projekti ingliskeelne koduleht.