EST ENG     

TREA teenused on suunatud energia lõpptarbijatele ning väikese ja keskmise suurusega energiatootjale. Meie sihtgruppi kuuluvad korteriühistud, kinnisvaraomanikud ja -haldajad, omavalitsused, ettevõtted ning elanikud ja tavatarbijad, lisaks veel kaugküttevõrkudega tegelevad ettevõtted ja lokaalsed energiatootjad.

TREA peamine tegevusvaldkond on konsultatsioon ja nõustamine. Meie juures Tartus (Narva mnt 3) saab nõu ja abi energiajuhtimise teemal iga päev kell 9−15. Soovitatav on eelnev registreerumine: e-posti teel aadressil info@trea.ee või telefonil 524 5225.

Meie tegevuspiirkond hõlmab kõiki Lõuna-Eesti maakondi (Tartu, Jõgeva, Põlva, Valga, Viljandi, Võru), vajadusel tegutseme kogu Eestis.

Energiamärgise koostamine

Energiamärgis on dokument, mis näitab sisekliima tagamisega hoone või selle osa energiatarbimise taset võrreldes teiste analoogsete hoonetega. Hindame teie maja energiatarbimist ning koostame energiamärgise. Loe edasi …

Hoonete renoveerimise projektijuhtimine

Aitame läbi viia kogu hoone renoveerimise protsessi alustades erinevate lahendustega seotud nõustamisest ning lõpetades ehitajate ja teenusepakkujate selekteerimise ning ehitusjärelvalvega.

See on koduomanikele oluline teenus, mis aitab saavutada oodatud energiasäästu ja kokkuhoiu energiakulutustelt. Ainult hästi ehitatud maja saab olla energiasäästlik ning oma teenusega aitame vältida juba eos võimalikku ehituspraaki.

Energiajuhtimine hoones

Monitoorime ja analüüsime energiatarbimist, teeme energiasäästu toovaid ettepanekuid, kalkuleerime maksumused ning arvutame lahenduste tasuvused, et hoonete haldajad saaksid täieliku ülevaate oma hoone seisukorrast ja võimalustest.

Analüüsime ka lokaalsete energiatootmise süsteemide kasutamist hoones ning väljastame energiamärgised. Pakume võimalust hoonete monitoorimiseks läbi on-line andmebaasi, kuhu kogunevad andmed ning mille põhjal saab operatiivselt nõu anda.

Energiajuhtimine kohalikes omavalitsuses

Koostame energiatarbimise analüüse, teeme ettepanekuid energiasäästu võimaluste osas, kalkuleerime maksumused ja arvutame tasuvused kohalikele omavalitsustele, kui teemaks on lokaalsete energiatootmise süsteemide kasutamine ja kaugküttevõrgu kestvus. Koostame omavalitsustele säästva energia tegevuskavasid ja CO2 analüüse, nõustame energiaühistute loomist.

Harimine ja teavitamine

Viime huvilistele läbi energiajuhtimise koolitusi ja infopäevi ning korraldame õppereise nii Eestisse kui ka välismaale.

 

Meiega kontakti saamiseks sisestage oma andmed alloleva vormi kaudu. Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.

Nimi (kohustuslik)

Postiaadress (kohustuslik)

Email (kohustuslik)

Telefon (kohustuslik)

Tellitav teenus (kohustuslik)

Lisainfo

captcha

Pildil olev turvakood