Loading Events
This event has passed.

29. novembril kell 17.30-19.30 toimub hübriidseminar „TOASOE“. Seminaril on võimalik osaleda kohapeal Võru Kultuurimaja Kannel II korruse väikeses saalis kui ka veebi teel.

Sõna saavad eksperdid Tartu Regiooni Energiaagentuurist ja Danpower Eesti.

  • TREA ekspert, Annika Urbas, tutvustab Smart Living projekti raames valminud koduse energiakasutuse hindamise veebilahendust, mis on leitav aadressil https://www.livingsmart.io/.
  • Danpower Eesti AS, Maire Udras, räägib kaugkütte eelistest Võrus.
  • TREA ekspert, Ülo Kask, räägib kuidas saab tuba soojaks kohtküttega ja tuletab meelde õiged kütmisvõtted

Seminaril osalemine on tasuta, kuid palume Teil registreeruda hiljemalt 28.11.: https://forms.gle/cpqefYPGfJ5HpB9u9. (lisatud e-mailile saadetakse ürituse link 29.11. hommikul). Kui veebis jääb registreerimata saab ennast registreerida ka kohapeal Võru Kultuurimajas Kannel.

 

Seminar on korraldatud Eesti-Läti piiriülese Interreg koostöö programmi projekti „Arukas elamine“ („Smart Living“) raames. Projekti eesmärk on edendada avalikku arusaamist keskkonnasõbralikust elustiilist ja läbimõeldud energiaressursside kasutamisest Eestis ja Lätis, ühendades nii riike kui partnerorganisatsioonide pädevuse. Projekti partnerid Eestis Tartu Regiooni Energiaagentuur, Lätis Green-Tech Cluster ja Vidzemes plānošanas reģions.